// KURUMSAL

Hakkımızda

Tech To Project; 2017’den beri Manisa Teknokent içerisinde “Siber Güvenlik” ve “Veri Analizi” konusunda Ar-Ge faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Biz bilişim konusunda bütünleşik hizmetler sunan müşteri odaklı bir yazılım şirketiyiz. Bilgi İşlem, Siber Güvenlik Danışmanlığı, Ticari Yazılımlar, Web ve Özel Yazılım Çözümleri, Mobil Uygulama Geliştirme, ve Dijital Reklam alanlarında hizmet sunmaktayız.

%100 müşteri memnuniyetini misyon edinen firmamızın vizyonu Ar-Ge çalışmalarını sürdürerek yer aldığı sektörde yenilik ve gelişime destek olmaktır.

Şirketimiz kurulduğu yıl 2017’den bu yana 3 adet Ar-Ge projesi geliştirerek, hizmet verdiği sektöre katkıda bulunmuştur.

Özellikle “Siber Güvenlik” alanında gerçekleştirdiğimiz panel, konferans ve eğitimleri ile Tech To Project siber farkındalık oluşturmayı ve açık kaynak ürünlere katkıda bulunmayı felsefe edinmiştir.

Tech To Project; Ar-Ge dışı gelirleri ile Ar-Ge çalışmalarını finanse etmek üzere şirket stratejisini konumlandırmış ve bu yönde çalışmaları devam etmektedir.