// Web Tasarım

Dijital Dünyada Sizi
Doğru Temsil Edelim!

01.
Analiz

Taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı sizin için analiz ederiz.

02.
Tasarım

Djital Dünyada sizi yansıtacak modern ve güçlü tasarım üretiriz.

03.
Kodlama

SEO Uyumlu taleplerinize ve bütçenize en uygun çözümleri kodlarız.

04.
İletişim

Sonuç olarak; taleplerinizi en doğru şekilde yansıtarak etkili bir dijital iletişim sağlarız.

// Nasıl Çalışıyoruz?

Fikrinizi Etkili
Dijital Kimliklere Dönüştürüyoruz!

İş fikrinizi ve taleplerinizi gerçekleştirmeden önce yer aldığınız sektörü, muhtemel rakiplerinizi ve sizin taleplerinizi analiz eder, en etkili çözümlere ulaşmanız için özenli ve titiz bir süreç yürütürüz.

 

Gerçekleştirilen analizler ve sizin taleplerinizi doğru şekilde yansıtacak modern ve güçlü tasarımlar üreterek dijital dünyada insanlarla doğru bir iletişim kurmanızı sağlamak adına özenle çalışırız.

Proje teslimi öncesinde ve sonrasında teslim edilen dijital kimliğinizin gerçek kullanıcılar tarafından nasıl deneyimlendiğini takip eder ve gerektiği durumlarda revizyon çalışmaları gerçekleştiririz.

// Nasıl Çalışıyoruz?

Analiz

Taleplerinizi ve işinizin yada iş fikrinizin yer aldığı sektörü analiz ederek işe başlarız. Analiz için birçok profesyonel araç kullanarak istediğiniz web sitenizi en doğru şekilde tasarlamak için topladığımız verileri inceler ve taleplerinize göre sizinle istişare ederek kararlar veririz.

Analiz en çok önemsediğimiz işlemdir. Doğru analiz ile dijital dünyada etkili bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak temelleri oluşturmayı hedefleriz.

// Nasıl Çalışıyoruz?

Tasarım

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların doğrudan ve rahat bir şekilde kullanıcıya aktarmak istediğiniz içeriğe erişebilir olması oldukça önemlidir.

Biz, yalın ve etkili bir tasarım dili tercih ederek kurumsal web siteniz yada e-ticaret sitenizde kullanıcıların kolayca bilgiye erişebilmesini hedefleriz.

Modern tasarım trendlerini ve doğrularını takip ederek, web sitenizin güncel ve işlevsel bir tasarıma sahip olabilmesi için çeşitli kullanıcı senaryoları üretip sonuçlarını gözeterek tasarım gerçekleştiririz.

Günümüzde web trafiğinin büyük bir bölümü mobil cihazlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Tasarımlarımızı; cep telefonu, tablet, laptop ve büyük ekranlara göre hazırlarız.